آندره پیرلو ، سرمربی یوونتوس می شود

باشگاه یوونتوس سکان را چرخاند و روی سرمربی شرط بندی کرد که بدون تجربه است . بانوی پیر برای هدایت تیم خود آندره پیرلو را انتخاب کرد . هافبک سابق یوونتوس دو سال پیش در نیویورک سیتی از فوتبال خداحافظی کرد . وی اکنون تلاش خواهد کرد تا چهره تیم حکمران فوتبال ایتالیا را تغییر دهد . همچنین انتظارات را در رقابت های اروپایی برآورده نماید . یوونتوس درین فصل هم در لیگ قهرمانان نتوانست کاری از پیش ببرد که منجر به اخراج مائوریتسیو ساری شد .

پیرلو گروه فوق العاده ای در اختیار دارد که مدیرانش می خواهند برخی از پست ها را هم تقویت نمایند . رهبر یوونتوس فراتر از جانلوئیجی بوفون و جورجو کیه‌لینی بدون شک کریستیانو رونالدو است . مهاجم پرتغالی سومین سرمربی خود را در تیم تورینی تجربه خواهد کرد . پیش از ساری , آلگری هدایت یوونتوس را بر عهده داشت .

آندره پیرلو

پیرلو در تیم یوونتوس

سرمربی ایتالیایی وقتی که قراردادش را با بانوی پیر امضا کرد درباره رونالدو گفت : وی یک الگو برای همه است . در ایتالیا یوونتوس فرازمینی است . ارزش رونالدو تنها به گل هایش نیست بلکه او الگویی در زمین است و در تمرینات فوق العاده است .

با این حال آندره پیرلو در یک مصاحبه با دیلی میل در سال ۲۰۱۵ مهاجم پرتغالی را در میان تیم دوست داستنی خود قرار نداد ولی لیونل مسی در این ترکیب حضور داشت . در آن سال پیرلو یوونتوس و اروپا را ترک کرد تا سه سال در لیگ MLS بازی نماید .

در مخلوط محبوب پیرلو , بوفون دروازه‌بان است , کافو , فابیو کاناوارو , پائولو مالدینی و فیلیپ لام مدافع هستند , میانه میدان را جنارو گتوزو , پل اسکولز , ژاوی ارناندس و کاکا تشکیل می دهند و در خط حمله مسی و فیلیپو اینزاگی حضور دارند .

 

آندره پیرلو بارها به تمجید از مسی پرداخته است . وی در یک مصاحبه گفته بود که مسی بازیکن بزرگی است . مدام آن را نشان داده است و همچنان این عمل را انجام می‌دهد . یکی‌از شایسته ترین های دنیا به حساب آورده می شود .

اکنون سرمربی ایتالیایی در یوونتوس نیز یکی از بهترین های جهان مثل رونالدو را در اختیار خواهد داشت .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here