سهام استقلال و پرسپولیس به مردم میرسد

«مسعود سلطانی‌فر» گفت که دولت و رییس جمهوری بر خصوصی شدن ۲ باشگاه تاکید دارند و از طرفی ورود استقلال و پرسپولیس به بورس رونق آن را افزایش خواهد بخشید .

او اظهار داشت : برای خصوصی شدن زمان زیادی را صرف گفتگو و توافق با دولت و نهادهای گوناگون اختصاص دادم و امروز این واگذاری با اجماع و لحاظ موافق رییس جمهوری , دولت و همه ارگانهای مرتبط به صورت تخصصی و با کمترین خطا بوسیله سازمان‌های مسوول صورت میگیرد .

وزیر ورزش اطمینان بخشید که ورود استقلال و پرسپولیس به بورس , رونق آن را ارتقاء خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی رشد متعددی خواهد کرد .

سلطانی‌فر افزود : با این فرآیند هم سودآوری آنها افزایش می یابد و هم بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسایل سال‌های گذشته این ۲ گروه تکرار نخواهد شد .

نحوه عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در بورس مشخص شد - خبرگزاری مهر | اخبار  ایران و جهان | Mehr News Agency

استقلال و پرسپولیس در بورس!

در جهت اجرای بند «ه» تبصره ۲ ضابطه دارایی سال ۹۸ به مراد واگذاری ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال , پیش‌تر جلسه‌ای با حضور «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوان ها , سر گروهی اداره بورس و فرابورس برگزار و مقرر شد که اعضای هیات مدیره ۲ باشگاه با محوریت معاونت حقوقی , کارها مجلس و هماهنگی کارها استان‌ها , کارگزار بورس را بعنوان مشاور جهت قبول در فرابورس و گزینش قیمت‌گذاری ۵ درصد و برطرف نمودن همه مانع ها مبادرت نمایند .

در‌این گردهمایی از معاون سازمان بورس نیز دعوت شد تا نسبت به معرفی چندین کارگزار مطرح به اعضای هیات مدیره ۲ باشگاه و مدیران عامل آنان اقدام و بعداز مشورت کردن اعضای هیات مدیره نسبت به عقد قرارداد با آن کارگزار مبادرت نمایند .

در صورت تبدیل سهام به عام با اعتنا به هماهنگی‌های به کار آمده با سازمان خصوصی‌سازی در راستای اصلاح اساسنامه شرکت در هم اکنون انجام است . ضروری است هیات مدیره مصوبه حتمی را برای تبدیل سهام به وزارت اعلام نماید تا با تایید ضوابط مصوبه مجمع فوق‌العاده دریافت شود .
شارژ دلاری حساب اپل آیدی
خرید گیفت کارت

هیات مدیره ۲ کمپانی نسبت به انعقاد قرارداد ارگان مالی با کارگزاران مورد تایید سازمان بورس و اوراق بهادار با هماهنگی معاونت حقوقی ظرف یک هفته اقدام می‌کنند تا کارگزار بعداز بررسی , مدارک و مستندات با تصریح موانع و مشکلات پیشنهاد لازم را ارائه کند و سپس اقدام لازم را انجام دهد .

قیمت‌گذاری شرکت‌ها , چه بِرَند و چه شرکت در صلاحیت اداره خصوصی‌سازی است که این فرمان مستلزم انعقاد قرارداد با مشاور یا این که کارگزار است .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here