سر مربی تیم بارسا قطعا عوض خواهد شد!

منابع غیر رسمی از قطعی شدن حضور سرمربی هلندی روی نیمکت بارسا خبر میدهند .
باخت سنگین بارسا مقابل بایرن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سبب ساز شد فشارها علیه کیکه ستین بیشتر از قبل شود و این‌که او در فصل آینده سرمربی کاتالان‌ها نیست قطعی است .

طی روزهای گذشته گمانه‌زنی‌های زیادی درباره سرمربی آینده بارسا به گوش رسیده است . از مائوریسیو پوچتینو و ژاوی گرفته تا تیری آنری همگی به عنوان گزینه های بارسلونا برای برعهده به چنگ آوردن هدایت این تیم بیان شده شده اند اما حال شبکه TV3 کاتالونیا در گزارشی مدعی شده که سرمربی جدید بارسا انتخاب شده و این فرد رونالد کومان خواهد بود . این شبکه تلویزیونی همینطور اعلام کرد که کومان فردا به شکل رسمی تحت عنوان سرمربی جدید بارسلونا معرفی خواهد شد .

این ادعا در حالی از سمت شبکه کاتالانی ارائه شده که رونالد کومان در حال حاضر هدایت تیم ملی هلند را برعهده دارد و معلوم نیست که در صورت پذیرش هدایت بارسا وضعیت آینده وی در‌این تیم چه‌طور خواهد بود .

بارسا

شوک به کاتالان‌ها ; مسی اعلام کرده در همین تابستان بارسا را ترک می‌نماید

شایعات بحث خروج لیونل مسی مدت‌ها است که در رسانه‌ها منتشر میگردد ولی هر بار از سوی سران بارسا تکذیب می‌گردد .

بر این اصل برخی رسانه‌ها از جمله مارسلو بچلر خبرنگار برزیلی که به باشگاه بارسلونا نزدیک است اعلام کرده که لیونل مسی به سران بارسا اعلام کرده که در‌این فصل تابستان , تیم را ترک خواهد کرد .

باخت تحقیرآمیز 8 بر 2 بارسلونا مقابل بایرن و حذف فاجعه‌بار این تیم از لیگ قهرمانان اروپا در تصمیم مسی نقش داشته است .

بعضی رسانه‌ها از اینترمیلان به عنوان مقصد بعدی لیونل مسی یاد می‌کنند . این تیم ایتالیایی از گذشته همواره به دنبال جذب فوق ستاره آرژانتینی بوده است .

منچستر سیتی هم تیمی است که خواستار این فوتبالیست دارنده 6 توپ طلای فوتبال جهان است .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here