بازیکنان مشغول به کار در بالاترین مرحله فوتبال ایتالیا با ایده برگزاری بازی‌ها در ساعت ۱۶ : ۳۰ مخالف میباشند .
۰۵ خرداد ماه ۱۳۹۹ – ۱۱ : ۴۸ ورزشی فوتبال عالم ایده ها
مخالفت بازیکنان محرمانه A با برگزاری بازی‌ها در ساعت 16 : 30
به نقل از خبرگزاری تسنیم , اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای ایتالیا به مسئولان برگزاری مسابقات محرمانه A هشدار بخشید بازیکنان مشغول به کار درین لیگ مخالف برگزاری بازی‌ها در ساعت 16 : 30 به وقت محلی آن نیز در نقطع ی عطف گرما درین میهن میباشند و این فرمان را غیرقابل پذیرش دانست .

برای از سرگیری بازی‌های خصوصی A ایتالیا که به گفته وینچنزو اسپادافورا , وزیر ورزش ایتالیا احتمالاً یکی‌از تاریخ‌های 13 ژوئن ( 24 خرداد ماه ) یا این که 20 ژوئن ( 31 خرداد ماه ) خواهد بود , برگزاری بازی‌ها در ساعت‌های 16 : 30 , 18 : 45 و 21 به وقت محلی توصیه شده‌است .

اومبرتو کالکانو , نایب مدیر اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای ایتالیا در این زمینه به خبر نامه ایتالیایی «رپابلیکا» ذکر کرد : بازی در ساعت 16 : 30 بعد از ظهر در نقط ی اوج گرمای فصل‌تابستان در ماه‌های ژوئن و جولای , غیرقابل پذیرش است . می دانم که در لیوان جهانی 1994 نیز چندین بازی درین زمان از روز برگزار شد , ولی آنان فقط چندین بازی را درین زمان برگزار کردند . در اینجا ولی بازی‌های بیشتری در حین یک هفته برگزار خواهد شد .

بیشتر بخوانید
احتمال تعویق یک هفته‌ای برای از سرگیری محرمانه A

او افزود : رئیس ها باشگاه‌ها فقط نباید نگران حق پخش تلویزیونی و این چیزها باشند , بلکه می بایست نگران سالمی بازیکنان خویش نیز باشند . ما با برگزاری بازی‌ها در ساعت‌های 18 : 45 و 21 ( به وقت محلی ) موافق هستیم .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here