باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت : از لیگ برتر کنار نمی رویم

باشگاه تراکتور سازی تبریز یکی از باشگاه هایی بود که بر تعطیلی مسابقات لیگ برتر طی هفته های پیشین تاکید داشت و چه بسا اعلام کرد در صورتی‌که وضعیت مد نظر این باشگاه فراهم نشود , از لیگ برتر انصراف می‌دهد .

روابط عمومی باشگاه تراکتور امروز با صادر شدن اطلاعیه تاکید کرد که از تصمیم خویش برای شرکت نکردن در لیگ منصرف شده‌است . در‌این اطلاعیه آمده است :

«این باشگاه کماکان به مواضع قبل در خصوص مساعد نبودن وضعیت برای برگزاری بازی‌ها در حالت کرونایی تاکید دارد ; ولی معتقدیم طرف داران صاحبان اصلی این مجموعه هستند و در همین راستا بنا به گفته صاحب محترم باشگاه , هواداران در رابطه با شرکت یا عدم شرکت تیم در مسابقات لیگ برتر تصمیم گیرنده هستند .

 

مشارکت هواداران در خصوص شرکت باشگاه تراکتور سازی تبریز در لیگ برتر

طی روزهای گذشته , هواداران پرشور تراکتور از راه‌های مختلف همچون نظرسنجی‌های گسترده در فضای مجازی و کانال‌های ارتباطی با باشگاه , نظرشان را درباره ی پیگیری مسابقات در شرایطی که آمار ابتلا به کرونا روز به روز در حال ارتقاء است , اعلام کردند . اکثریت هواداران هم اعتقادشان به فراهم نبودن شرایط برای برگزاری مسابقات بوده و نتایج نظرسنجی در خصوص شرکت یا این که عدم شرکت تیم در ادامه مسابقات لیگ نوزدهم بسیار نزدیک است و نگرانی‌ بابت رفتار یک طرفه فدراسیون فوتبال در صورت انصراف تراکتور از مسابقات , عُمده دلیل آن دسته از هوادارانی است که موافق حضور تیم در ادامه مسابقات میباشند .

باشگاه تراکتور سازی تبریز در لیگ برتر می ماند

قابل ذکر است که با مدنظر قرار دادن نتایج کلیه نظرسنجی‌ها , کفه ترازو کمی به سمت حضور یافتن تیم در مسابقات سنگینی می‌کند که در همین راستا , مالک و اعضای هیات مدیره باشگاه به منظور ارج نهادن به نظرات اکثریت هواداران , با حضور تیم در ادامه مسابقات لیگ نوزدهم موافقت کردند . با این وجود , باشگاه تراکتور قویاً تاکید می نماید که امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی بوسیله تمامی باشگاه‌ها وجود نداشته و در صورت برگزاری بازی‌ها , خطر جدی سلامت ورزشکاران را تهدید می نماید .

 

بدیهی است که عواقب ناشی از برگزاری مسابقات در وضعیت کرونا برعهده تصمیم گیرندگان بوده و باشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در این باره برعهده نمی‌گیرد .

همینطور تاکید می‌گردد که باشگاه تراکتور تحت عنوان مجموعه کاملاً خصوصی , کماکان مطالبات هواداران محترم فوتبال ایران به خصوص تیم‌های شهرستانی را از مراجع مختلف پیگیری خواهدکرد» .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here