مدیر عامل پرسپولیس قانون نمیداند!

محمد پاشا که چندین سالی در باشگاه پرسپولیس تحت عنوان ذی حساب از طرف وزارت اقتصاد و داریی گماشته شده بود در چند روز اخیر با بالا گرفتن اختلافات دربین او و مدیران باشگاه , از جمع سرخ‌ها جدا شده البته بحث اساسی که میان طرفین بیان شده بود , اجرا نشدن قوانین از طرف مدیران باشگاه بود .

از قرار مشخص و معلوم مدیران سوای این‌که خود را ملزم به تایید ذی حساب بدانند تصمیمات مالی برای هزینه کرد منابع باشگاه اتخاذ می‌کردند که همین فرمان به مرور زمان آتش اختلاف پرسپولیسی‌ها و ذی‌حسابشان را بر افروخته کرد .

طبق قانون , تمام منابع مالی که به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می‌گردد بایستی با امضای مدیرعامل و ذی اکانت , هزینه شود به همین منظور ذی اکانت بعداز وصول موارد هزینه , کارایی میکرد آن ها را به دقت بررسی کند تا به نوعی از هدر رفتن بیت المال جلوگیری نماید ولی ظاهرا پرسپولیسی‌ها از این موضوع رضایت نداشتند و فارغ از توجه به این مورد دنبال هزینه کرد منابع بودند .

نکته عجیب ماجرا در باشگاه پرسپولیس!

نکته عجیب ماجرا اینجاست که پس از بالا گرفتن اختلافات , مهدی رسول پناه , قیم مدیرعاملی باشگاه برای کنار زدن ذی اکانت نامه‌ای به شرکت توسعه و تجهیز اماکان ورزشی ارسال می نماید و خواهان پایان ماموریت محمد پاشا میشود . وی گمان می کرد که چون پاشا کارمند این موسسه است , نامه پایان ماموریت وی هم باید برای آن شرکت ارسال شود در حالی که ذی حساب باشگاه را وزارت اقتصاد و دارایی معرفی می‌کند و اگر قرار به پایان ماموریت او باشد , این وزارتخانه باید نامه مربوط را ارسال نماید و درباره‌اش تصمیم گیری کند و مدیرعامل پرسپولیس اساسا اجازه برکناری او را ندارد .

همین اشتباه عجیب باعث شده هم اکنون محمد پاشا به عنوان ذی حساب , در محل کارش حاضر نشود اما از آنجایی که طبق قانون هنوز نامه پایان ماموریتش صادر نشده بنابراین ذی حساب رسمی باشگاه به حساب می آید و به عنوان دارنده حق امضا باید چک‌هایی را که به امضای مدیرعامل می‌رسد , تایید نماید . با تمام این اوصاف , پاشا برای معطل نماندن کارهای باشگاه , صرفا برای امضای اسناد مالی در باشگاه حضور می یابد .

بنابراین , باشگاه پرسپولیس اکنون با مشکلی عجیب روبرو شده و چنانچه ذی حساب , به دلیل همین مساله بر سر کارش حاضر نشود , باشگاه پرهوادار تهرانی با مشکلی بسیار جدی در کارها اجرایی خویش روبرو خواهد شد . موضوعی که تاکنون هم مشکلات جدی را برای پرداخت حقوق کارکنان و بقیه امور باشگاه و تیم پرسپولیس ایجاد نموده است .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here