لیگ جهانی کاراته وان پاریس ; حمیده عباسعلی به گردن آویز طلا و جواهرات رسید ; پایان فعالیت کاروان کشور ایران با 2 طلا جواهرات و یک برنز
روز آخری از اولیه تراز رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان در سال 2020 از ظهر روز جاری ( یک شنبه ) در تالار پیردوکوبرتن شهر پاریس پیگیری شد و حمیده عباسعلی در دیدار آخری وزن 68+ کیلوگرم , با برتری 6 بر 3 از سد ملتم هاکا اوغلو از ترکیه به گردن بند طلا جواهرات دست یافت تا کاراته جمهوری اسلامی ایران با کسب دو طلا و جواهرات و یک برنز به فعالیت خویش در‌این مسابقات خاتمه دهد .

به نقل از تسنیم ; عباسعلی برای حضور در دیدار آخری , دیروز ( روز شنبه ) ابتدا در به دور ابتدا با سود یک بر صفر از سد صوفیه ابیلد از دانمارک گذشت و پیرو مقابل دومنیکا تاتاروا از اسلواکی 2 بر صفر چیره شد .

سر گروه مجموعه ملی کاراته بانوان کشورمان در سطح سوم هم با سود 4 بر 2 مقابل آنه لائوره فلورنتین از فرانسه برنده شد تا به دیدار نصفه پایانی صعود نماید . وی در‌این سطح نیز با فیض 3 بر صفر مقابل الکساندرا استوبلو از بلغارستان به برتری دست یافت .

قبلا بهمن عسگری پیروز به کسب گردن آویز طلا جواهرات شده و باتقوا اباذری به گردن بند برنز دست یافته بود .

رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان پاریس با حضور 703 کاراته‌کا از 92 کشوراز روز آدینه 4 بهمن ماه در پاریس فرانسه آغاز شد و روز جاری با معرفی نفرات برتر تمام شد

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here