جلسه برای انتخابات فدراسیون فوتبال

تاج که در سال گذشته به صورت غیر رسمی از حبیب کاشانی در همه پرسی فدراسیون فوتبال حمایت می کرد در آخرین سا‌عتها فرصت ارائه فرم‌های ثبت نام ناچار شد با ارائه دهمین امضاء به اعتبارنامه کاشانی رسما خودش را به عنوان یکی‌از ۱۰ حامی مهم این کاندیدا معرفی کند و به عنوان معاون کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو مجمع , امضاهای ده گانه حبیب کاشانی را در آخرین زمان تکمیل کرد .

درحال حاضر و در شرایطی که هنوز تکلیف اساسنامه فدراسیون فوتبال و زمان برگزاری انتخابات مشخص نیست رئیس سابق با کاندیدای قبلی انتخابات و مدیرعامل فعلی باشگاه سایپا دیدار و گفتگو نموده است .

مهدی تاج/فدراسیون فوتبال

 فدراسیون فوتبال

گفته می‌شود محور اصلی این دیدار تاکید دوباره بر ائتلاف در همه پرسی آتی بوده و مهدی تاج برای همسو ساختن حامیان و نزدیکان خودش در مجمع آینده فدراسیون فوتبال , فعالیت را از وعده به اقدام گسترش داده است . رئیس سابق فدراسیون اعتقاد دارد با ظرفیتی نزدیک به ۳۰ رای همچنین همراهی دوستان نزدیکش در هیات رئیسه از جمله عبدالکاظم طالقانی و اسلامیان , و با تلاش‌های محمدرضا ساکت می‌تواند نامزد مورد نظر خودش را در انتخابات آتی بر کرسی ریاست بنشاند . این اقدام ها و لابی ها البته حق رییس مستعفی دوره گذشته فدراسیون است و تلاش های اخیر بعضی مهره ها برای جلوگیری از سرپرستی کفاشیان , اینجا معنا پیدا می نماید چراکه بازگشت نایب رییس اول میتواند معادلات را بر هم بزند .

رئیس فدراسیون فوتبال ایران بود ؛ او بر حسب کسالت در ۸ دی ۱۳۹۸ استعفا داد. او پیش از این سابقه عضویت در هیئت مدیره باشگاه‌های ذوب آهن اصفهان سپاهان اصفهان و فجر سپاسی شیراز را دارد و همچنین مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز بوده‌است. وی از سال ۱۳۸۰ به مدت ده سال مدیر مسئول روزنامه جهان فوتبال بود. او از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴ در سمت معاونت فروش و عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان بوده‌است.

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here