پورعلی گنجی به چین خواهد رفت

رامین رضاییان اولین واکنش خویش به حضور در الدحیل قطر را در صفحه اینستاگرامش با تشکر از ژاوی و پیشنهادش با السد همراه کرد .

نشریه« الرایه» قطر خبرداد تیم فوتبال الاهلی قرارداد احمد العکاشی , لژیونر تونسی اش را فسخ کرد و همیاری اش با این بازیکن را در مدت کوتاه پایان اعطا کرد . این بازیکن تنها ۴ بازی برای الاهلی انجام داد .

 

مسئولان الاهلی اسم امید ابراهیمی , هافبک ایرانی که جدیدا بعداز پایان قرارداد قرضی اش با یوپن بلژیک به دوحه برگشته است , ثبت کردند تا هافبک ایرانی بعنوان لژیونر پنجم در ترکیب الاهلی در فصل آتی به میدان برود .

 

شنژن چین توافق با پورعلی گنجی را تایید کرد

 

یک خبرنگار چینی بیان کرد باشگاه شنژن توافق با مدافع ایرانی العربی را تایید کرد .

 

«shen lanbaoshi» خبر نگار چینی در زمینه انتقال مرتضی پورعلی گنجی به باشگاه شنژن چین عنوان کرد : باشگاه شنژن تایید کرد با مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی در نقل و انتقالات تابستانی به‌این گروه ملحق می شود .

 

پورعلی گنجی هفته قبلی به صورت رسمی جدایی از باشگاه العربی قطر را اعلام کرد . قرارداد مدافع ایرانی با این تیم قطری اعتبار دارد و این باشگاه در ازای انتقال مدافع ایرانی به تیم چینی پول خوبی به جیب می‌زند .

 

رامین رضاییان : آقای ژاوی متشکر ; به الدحیل رفتم!

 

رامین رضاییان اولین واکنش خویش به حضور در الدحیل قطر را در صفحه اینستاگرامش با تشکر از ژاوی و پیشنهادش با السد همراه کرد .

 

رامین رضاییان

 

رامین رضاییان که پس از یک فصل درخشان در سمت راست دفاعی الشحانیه با حضور در الدحیل به عنوان قهرمان این فصل به سرانجام رساند , در صفحه شخصی‌اش به این انتقال بزرگ پرداخت .

 

اولی بازیکن ایرانی تاریخ باشگاه الدحیل با اشاره به این انتقال نوشته : یک فصل فوتبالی دیگه هم تموم شد , با خاطرات تلخ و شیرین ; تلخ بابت سقوط الشحانیه و شیرین برای حضور تو کورس آقای گلی و اما برترین‌های فصل . با این حال خوشحالم بابت حضور تو تیم الدحیل که قهرمان این فصل رقابت‌هاست و خودشو برای فصل آینده و حضور تو جام باشگاه‌های جهان و باشگا ه های اسیا آماده میکنه . قطعا یه بحران ویژه و جذاب برای من که اولی ایرانی حاضر تو الدحیل خواهم بود پیش رو هست و امیدوارم مثل قبل با دعا و انرژی مثبت‌تون پرچم پرافتخار کشورم رو بالا نگه دارم و با نمایشی عالی و غرور انگیز شایستگی حمایت‌تون رو داشته باشم .

 

نکته جالب توجه در صحبت‌های رامین رضاییان , سپاس او از ژاوی , اسطوره اسپانیایی و سرمربی السد بابت پیشنهادش برای حضور در این تیم است : یه تشکر ویژه هم از آقای ژاوی بزرگ و دوست داشتنی که از سخن و پیشنهادی که به من داشت و باعث افتخارم شد و اما قسمت این بود که فصل جدید تو باشگاه بزرگ الدحیل باشم و برای ایشون آرزوی موفقیت و حضور تو بارسلونا و درخشش بیشتر تو مربیگری رو دارم .

 

 

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here