علی دایی گفت: امیدوارم بیشتر از فوتبال دور شوم

هشتمین نمایشگاه مکمل‌های رژیمی و غذایی انتهای هفته با حضور علی دایی در سالن همایش‌های هتل المپیک برگزار شد . نمایشگاهی که بیشتر مخاطبان آن از اهالی بدنسازی و پرورش اندام بودند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در‌این محل حضور پیدا کردند . این نمایشگاه , ولی در روز آخرین یک مهمان ویژه از جنس فوتبال داشت . علی دایی اسطوره فوتبال کشور ایران با حضور در تالار همایش‌های هتل المپیک سبب شد روز پایانی نمایشگاه جلوه‌ای خاص پیدا نماید .

حضور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

علی دایی برای این‌که در نمایشگاه مکمل‌های رژیمی حضور پیدا کند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد . او با ماسک در نمایشگاه حضور پیدا کرد و با رعایت مسافت اجتماعی برخورد گرمی نیز با هوادارانش داشت .

رفاقت با پرورش اندامی‌ها

اما دلیل حضور آقای گل فوتبال جهان در نمایشگاهی که بیشتر مخاطبان آن از اهالی پرورش اندام بودند چه می‌توانست باشد؟ دوستی علی دایی با سعید یکتا از قهرمانان پرورش اندام و همچنین حسین رجبی مالک یکی‌از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید مکمل سبب شد وی در نمایشگاه مکمل‌های رژیمی حضور پیدا نماید و برای دیدن دوستانش به غرفه ستارگان نیک برود .

زمان ما مکمل‌ها این‌طور گسترده نبود

علی دایی که از حضور برندهای گوناگون ساخت مکمل استقبال کرده بود در صحبت‌هایش به دوران فوتبال خویش اشاره نمود که بدون استفاده از مکمل‌های ورزشی تمرین می‌کردند : «زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم مکمل‌های ورزشی به گستردگی الان نبود و فارغ از این‌که مکملی مصرف کنیم تمرین می‌کردیم و به زمین مسابقه می‌رفتیم . مطمئناً الان حالت فرق کرده و مکمل‌های ورزشی برای بازیکنان و ورزشکاران موردنیاز است . ضمن این که ورزشکاران پرورش اندام و بادی بیلدرهای ایران مدام مورد احترام من می‌باشند . »

علی دایی

مردمان خودشان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند!

علی دایی که حین گفت‌وگو ماسک را از صورتش برداشته بود از مردم خواست در‌این شرایط کرونایی خودشان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند : «طبیعتاً مردم در‌این اوضاع سخت برای رها شدن از کرونا یک‌سری وظایفی را می بایست انجام دهند . یک‌سری وظایف نیز به عهده دولت‌هاست , ولی چیزی که به نظر میرسد این است که مردمان خودشان باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند و به تاءمل سلامتی خودشان و خانواده‌هایشان باشد . بهتر است مردم در این حالت از رفتن به مهمانی‌ها و دورهمی‌ها خودداری نمایند تا اوضاع ان‌شاءا . . . به حالت عادی برگردد . »

بعد از تعطیلی نود دیگر برنامه‌های ورزشی را نمی بینم

یک کدام از بحث‌هایی که در هفته‌های گذشته درباره عادل فردوسی‌پور مطرح شد این بود که به طور غیرمستقیم او‌را سپر رسانه‌ای فدراسیون تاج معرفی کردند . ادعایی که علی دایی آن را رد مینماید : «چنین چیزی نیست و عادل سپر رسانه‌ای کسی نبود . تا روز قبل به‌به و چه‌چه عادل را می‌کردند اما امروز به او اتهام می‌زنند . بعداز تعطیلی برنامه نود دیگر برنامه‌های ورزشی را نگاه نمی کنم , زیرا صحبت‌های از پیش تعیین شده را انجام میدهند . نود شایسته ترین برنامه ورزشی بعد از انقلاب بود . حال حاضر که عادل نمی‌تواند صحبت کند وظیفه ماست که از وی حمایت کنیم . »

 

فوتبالی نگاه نمی‌کنم که بیان‌کنم بازی‌ها برگزار شود یا لغو!

هنگامی از آقای گل فوتبال جهان پرسیدیم نظرش در رابطه حواشی این روزهای لیگ برتر به خاطر شیوع ویروس کرونا چیست؟ این‌طور عکس العمل نشان داد : «در شرایط فعلی فوتبالی نگاه نمیکنم که بیان کنم بازی‌ها برگزار شود یا لغو! مطمئناً چیزی که جدا از فوتبال و ورزش در اولویت است سلامت بازیکنان و ورزشکاران است نه برگزاری مسابقات . »

امیدوارم از این بیشتر از فوتبال دورتر شوم

شهریار فوتبال ایران بعداز جدایی کارلوس کی‌روش تا یک‌قدمی نیمکت تیم ملی نیز رفت , ولی به دلایلی عجیب نامش از گزینه‌های سرمربیگری کشور‌ایران کنار رفت . این در حالی است که چند روز قبل علی پروین از بیرون ماندن چهرهایی همچون دایی , کریمی , دادکان و . . . در فوتبال کشور ایران شکایت کرده بود . دایی در رابطه دوری اش از فوتبال ایران اعلام کرد : «امیدوارم از اینی نیز که میباشد از فوتبال کشور‌ایران دورتر شوم . بایستی مدت ها پیش از فوتبال دور می‌شدم . آرامشی که الان دارم را دوست دارم و با چیزی عوض نمیکنم . »

برخورد گرم دایی با رسانه‌های پرورش اندام

علی دایی در قوانینی به صحبت با رسانه‌های مستقل پرورش اندام پرداخت که‌این روز ها خیلی با رسانه‌ها صحبت نمی کند . برخورد گرم وی با رسانه‌های خبرفیت و تجربه ورزش و رابطه دوستانه با هوادارانش در نمایشگاه یک‌بار دیگر چهره مردمی علی دایی را به همگان نشان اعطا کرد . دایی در پایان با امضای یادگاری بر تابلوی نمایشگاه مکمل‌های رژیمی با طرفدارانش عکس یادگاری انداخت و تالار را ترک کرد .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here