استون ویلا در برابر لیورپول متوقف شد

دیدارهای هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس با موفقیت آسان لیورپول و خطرناک‌تر شدن وضعیت تیم فوتبال استون‌ویلا ادامه یافت .
درپی دیدارهای هفته لیگ برتر انگلیس امشب ( یک شنبه ) تیم فوتبال لیورپول قهرمان زودهنگام رقابت‌ها در ورزشگاه آنفیلد با دو گل بر میهمان خویش استون‌ویلا غلبه کرد و روند پیروزی‌هایش را بعداز باخت سنگین هفته قبل مقابل منچسترسیتی از سر گرفت .

سادیو مانه در دقیقه 71 و کورتیس جونز در دقیقه 89 گل‌های لیورپول را به ثمر رساندند تا این گروه 89 امتیازی شود و بیست‌و‌نهمین پیروزی‌اش را در این فصل کسب نماید . استون‌ویلا ولی با 27 امتیاز در مقام هجدهم باقی ماند تا بیش از پیش شانس بقایش در لیگ برتر به خطر بیفتد .

لیورپول

ناکامی خانگی اینتر مقابل بولونیا

دیدارهای هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا امشب ( یک شنبه ) با برگزاری یک دیدار از ساعت 19 : 46 به وقت تهران دنبال شد که در آن اینتر رده‌ سو‌مین در ورزشگاه سن‌سیرو با نتیجه 2 بر یک مقابل بولونیا تن به شکستی غیرمنتظره بخشید .

در این بازی پربرخورد که هر دو مجموعه بازیکن اخراجی داشتند – روبرتو سوریانو در دقیقه 57 از بولونیا و آلساندرو باستونی در دقیقه 78 از اینتر – تیم میزبان با گلزنی روملو لوکاکو در دقیقه 22 پیش افتاد و این حالت را داشت که با گلزنی لائوتارو مارتینس در دقیقه 62 اختلافش را به دو گل ارتقا دهد , البته مهاجم آرژانتینی پنالتی‌اش را به هدر داد و زمینه برای بازگشت بولونیا به بازی مهیا شد . این رخداد در دقیقه 74 رخ داد و موسی جووارا گل تساوی را به ثمر رساند . شوک بزرگ‌تر ولی در دقیقه 81 به اینتری‌ها وارد شد زمانی که موسی بارو دومین گل بولونیا را هم زد تا ورق کاملاً به خیر میهمان برگردد آن هم در حالی که نزدیک به 20 دقیقه با یک یار کمتر از حریف بازی میکرد .

براین اساس چهارمین باخت این فصل اینتر رقم خورد و در حالی که می‌توانست با پیروزی در‌این بازی فاصله‌اش را با لاتزیوی رده دومی را به یک امتیاز و اختلاف با صدر جدول را به هشت امتیاز کاهش دهد 64 امتیازی و در رده سوم ماند تا ضربه سنگینی به اقبال قهرمانی‌اش وارد شود . بولونیا اما با کسب یازدهمین پیروزی‌اش 41 امتیازی شد و به رده نهم صعود کرد .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here