لیونل مسی باید یک تنه بارسلونا را قهرمان کند!

لیونل مسی به خاطر ژن جنگنده‌ای که دارد می‌خواهد در تمامی بازی ها به میدان برود و به تیمش یاری دهد . ستاره آرژانتینی می داند که بارسلونا در‌این برهه حساس چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان بایستی با اقتدار عمل نماید و در غیر این صورت نمی تواند عنوانی به دست آورد .

با این وجود این کار گران تمام می شود . بعداز بازگشت فوتبال و با وجود برنامه فشرده ( انجام بازی در هر سه روز ) ستاره بارسا در تمامی بازی ها حضور داشت . کیکه ستین بعداز موفقیت یک بر صفر تیمش مقابل وایادولید بیان کرد که مسی قطعا به استراحت نیاز دارد . سرمربی اسپانیایی نمی خواست ریسک نماید و برد اش را از دست بدهد .

لیونل مسی

810 دقیقه بازی در یک هفته!

مسی بعداز بحران کرونا ۹ بازی کامل انجام داده است . وی در یک ماه ۸۱۰ دقیقه بازی کرد و این مدت انرژی متعددی از ستاره آرژانتینی گرفته است . همینطور باعث افت بازیکن شده‌است . در‌این ۹ بازی مهاجم بارسا سه گل به ثمر رسانده ( دو گل از روی نقطه پنالتی ) و هشت پاس گل داده است .

پیش از توقف فوتبال میانگین گلزنی ستاره بارسا ۰ . ۷۷ گل در هر بازی بود . در این ۹ بازی این میانگین به ۰ . ۳۳ گل رسیده است . تلاش مسی برای ضربه زدن هم کم شده شده است . پیش از این در هر بازی ۲ . ۴ بار به سمت دروازه شوت می کرد ولی اکنون این میانگین به ۱ . ۳ ضربه در هر بازی رسیده است .

ستین می داند که باید به مسی استراحت بدهد اما هنوز روش حلی برای این عمل پیدا نکرده است . در حالی که هنوز بارسا در هفته های آخر شانس قهرمانی در لالیگا دارد و اگر موقعیت عوض نشود انرژی بیشتری از ستاره آرژانتینی گرفته خواهد شد . این موضوع ممکن است روی مسی که قرار است در آگوست ( مرداد ) در لیگ قهرمانان بازی کند تاثیر بگذارد .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here