طبق اعلام اداره لیگ هنوز مورخ دقیقی برای ادامه رقابت های لیگ دست یک گزینش نشده است .

لیگ نوزدهم در پایانه بیست و یکم توقیف شد و گروه ها و بازیکنان به تعطیلات اجباری رفتند .

هنوز تکلیف لیگ نوزدهم مشخص و معلوم نشده است و هیچ لیگی در سراسر عالم نیز پس از تعطیلات کرونایی رقابت های خویش را از سرنگرفته است و تمامی معطل می باشند تا هر چه سریعتر این ویروس منحوس و خطرناک رخت بربندد تا هیجان فوتبال دنیا را در برگیرد .

کمیته در دست گرفتن کرونا هنوز اذن از راز گیری لیگ را به اداره لیگ نداده است اگر چه که از روز جاری تنی چند از شغل ها و بازاری ها اذن عمل را پیدا کردند .

حبیب الله شیرازی , مدیر هیئت فوتبال استان تهران از همگی مدیران , مربیان و صاحب و مالک نظران فوتبال استان تهران خواست تا پایان روز آدینه ۲۹ فرودین ماه ایده ها و پیشنهادات خویش در زمینه ی ادامه مسابقات فصل ۹۸ استان تهران را مطرح نمایند تا این نقطه ایده ها و پیشنهادات در گرد‌همایی کمیته فنی هیئت فوتبال که با حضور مسئولین ذی‌ربط طی روز ۳۰ فروددین ماه ماه برگزار خواهد شد بررسی و موجب تصمیم‌گیری شود .

تا قبل از این پیش گویی می‌شد که مجموعه ها از هفته دوم فروددین ماه اذن تمرین کردن را پیدا نمایند تا ادامه لیگ نوزدهم ابتدا اردیبهشت ماه برگزار شود البته جدید قرار است که در پایان فروددین ماه پیشنهادها به اداره لیگ داده شود تا تصمیم گیری آخری گرفته شود .

باتوجه به این که گروه ها تا قبلی از آغاز رقابت ها نیاز به تمرین دو هفته ای دارا‌هستند و یک هفته بعداز فروددین ماه نیز گرد‌همایی اداره لیگ تشکیل می توان به لحاظ می‌رسد که در بهترین موقعیت ادامه لیگ نوزدهم در هفته نهایی اردیبهشت ماه برگزار شود و با این موقعیت معین نیست که‌این لیگ کی به پایان خواهد رسید و تکلیف لیوان و فصل سپس نیز به چه شکل خواهد شد .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here