مسی به یوونتوس خواهد رفت و همبازی رونالدو می شود؟

چهار روز پس از فکس لیونل مسی به بارسلونا و درخواست جدایی ستاره آرژانتینی از باشگاه کاتالانی فوتبال اروپا همچنان تحت تاثیر این موضوع است . باشگاه پاری سن ژرمن جمعه به فهرست تیم های علاقه مند به امضای قرارداد با مهاجم بارسلونا پیوست . پیش از این منچسترسیتی و اینتر اعلام علاقه مندی کرده بودند . به نوشته اکیپ فرانسه یوونتوس هم خواهان امضای قرارداد با مسی است و با پدر ستاره آرژانتینی تماس داشته است .

از تورین با توجه اتفاقات اخیر را دنبال کرده اند و تلاش برای جذب مهاجم بارسا را تکذیب نمی کنند . بر این اصول می توان زوج مسی و رونالدو را در یک تیم روءیت کرد . دو ستاره بزرگ دنیا فوتبال فرصت هم‌بازی شدن دارند .

برای یوونتوس در اختیار داشتن مسی و رونالدو یک رویا به حساب میاید . این اتفاق چند فصل پیش قابل تصور نبود . تیم تورینی می تواند یک ضربه به جهان ورزش بزند اما از لحاظ اقتصادی داشتن این دو ستاره خیلی اررزشمند خواهد بود و نمی توان حد و اندازه ای برای آن تصور کرد .

بعداز حذف تلخ یوونتوس از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شایعات زیادی درباره با احتمال جدایی فوق ستاره پرتغالی یعنی کریستیانو رونالدو از این تیم به گوش رسیده است ; موضوعی که اما نه به شکل رسمی تایید و نه تکذیب شده‌است . امروز اما خبرنگار مشهور اسپانیایی یعنی گیم بالاگه ادعای جالبی را مطرح کرد . وی مدعی شد از خورخه مندس ایجنت رونالدو خواسته شده برای وی به دنبال باشگاهی جدید بگردد و بارسلونا یکی از تیم هایی است که مندس به آنها نزدیک شده‌است . تماس مندس با بارسلونا این احتمال رویایی را بوجود آورده که شاید روزی بتوانیم برای اولین بار شاهد حضور دو غول بزرگ دنیای فوتبال , مسی – رونالدو در یک تیم و با یک پیراهن باشیم .

بعداز منتشر شدن این خبر اما نشریه اسپانیایی آاس این موضوع را پیگیری و اعلام کرد که آن‌ها درباره انتقال احتمالی کریستیانو رونالدو به بارسلونا از نزدیکان این بازیکن پرس و جو کرده‌اند که‌این خبر به وسیله آن‌ها به شکل جدی تکذیب شده‌است . در واقع نزدیکان رونالدو تاکید کرده اند که CR7 از حضور در یوونتوس کاملا خوشحال است و هیچ قصدی برای ترک این گروه ندارد .

 

مسی به کدام تیم می رود

 

حال و در همین رابطه اشرف بن عیاد , خبرنگار حوزه بارسلونای بین اسپورت نیز به نوعی شایعات حضور کریس رونالدو در بلوگرانا را تکذیب کرده اما وی در عین حال هم تیمی شدن وی با حریف دیرینه اش یعنی لیونل مسی را رد نکرده است .

 

این خبر نگار با قرار دادن توئیتی از احتمال همبازی شدن کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در یک بازی خیریه پرده برداشته است ; موضوعی که می‌تواند هواداران فوتبال را به قرار گرفتن این دو ابر ستاره دنیای فوتبال در کنار یکدیگر امیدوار نماید البته نه در بارسا یا یک تیم باشگاهی .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here