ورزشکاران مورد علاقه ی راجر فدرر کدامند؟

راجر فدرر از توقف جهان تنیس به خاطر بحران کرونا بهره می برد و دوران نقاهتش را می‌گذراند . تنیسور سوییسی پای راست خود را عمل کرد . وی در سال ۲۰۲۰ تنها توانست در اپن استرالیا بازی کند و اکنون به فصل آینده می پندارد .

فدرر در جشن کفش‌های جدیدش به نام ( The Roger ( به سوال های هوادارانش پاسخ بخشید . او بیان کرد : برای اولین بار است که یک بازه زمانی طولانی در سوییس می‌مانم‌ . من در طول ۲۵ سال قبلی مدام در سفر بودم . در‌این سال‌ها بیشترین وقتی که در منزل مانده بودم به چهار تا پنج هفته می سید . اکنون تقریبا پنج ماه است که در منزل هستم . خیلی عالی است .

تنیسور سوییسی در رابطه وضعیت جسمانی اش بیان کرد : مدت‌هاست که دوران نقاهت را سپری می‌کنم‌ . به تدریج در حال بهبودی هستم . اکنون بهتر هستم ولی هنوز در شرایطی قرار ندارم که تنیس را در بالاترین سطح بازی کنم . هدفم آمادگی برای سال آینده است .

مرد شماره چهار جهان در خصوص لقب مورد‌علاقه اش گفت : لقب‌های متعددی به من داده‌اند . یکی آن‌هایی که بیش از همه دوست داشتم ( فدرر سیاه ( بود . این عنوان را به خاطر اثاثیه ورزشی تیره‌ای که استفاده میکردم به من دادند نه به خاطر شخصیتم . اینجانب جزو افراد دوست داشتنی هستم و انسان بدی نیستم .

از فدرر در رابطه دو‌مین ورزش محبوب و ورزشکار مورد علاقه‌اش پرسیدند . وی گفت : فوتبال و زین الدین زیدان را دوست دارم .
شایسته ترین بها جدیدترین موبایل های بازار
بستر کلاس آنلاین همراه با پنل مدیر

تنیسور سوییسی در پایان به مایکل جردن اشاره نمود و گفت : وی نظیر بوریس بکر , استفان ادبرگ و پت سمپرز اسطوره بود . اورا مدام تحسین میکنم . هنگامی که جیمز را شناختم خیلی استرس داشتم . مدام از شناخت با دیگر ورزشکاران شادمان می شوم البته آشنایی‌ام با جردن کاملا متفاوت بود چون وی یکی‌از الگوهایم بود .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here