متخصص فوتبال جمهوری اسلامی ایران معتقد است که پتانسیل استقلال از نگاه مهره ای , شایسته ترین مجموعه کشور ایران است .

به گزارشی , هومن افاضلی سرمربی کهن خودرو سازی و پارس جنوبی , با حضور در مجموعه تلویزیونی اذعان داشت که پتانسیل استقلال و اینک پرمهره ترین و شایسته ترین گروه لیگ کشور‌ایران است .

افاضلی اظهار داشت : به حیث اینجانب , گروه استقلال به نظر پتانسیل مهره ای شایسته ترین مجموعه لیگ است . یعنی نیروی انسانی که‌این گروه توده نموده است , به نظر نفری , شایسته ترین گروه لیگ یک است .

وی اظهار‌کرد : پتانسیل استقلال خیلی بیشتر از آن چیزی است که در زمین عرضه می نماید . وقتی که آقای استراماچونی درین مجموعه بود , یک متد بازی را با این گروه آغاز کرد , پس از مدتی دیدیم که سیستم مورد علاقه وی در مجموعه جا افتاد و حاصل خیلی نیکی گرفت . کیفیت بازی در استقلال رو به پرورش بود و همیشه خوبتر میشد . این نشان می‌دهد که‌این گروه پتانسیل خیلی نیکی دارااست .

پتانسیل استقلال معلوم شد

او افزود : البته این که چرا این پتانسیل بالفعل نمیشود , به بخش مدیریتی این مجموعه برمیگردد . یک‌سری سال است که در استقلال , تصمیمات مدیریتی نیکی دیده نشده است . مجموعه رفته رفته به سمتی سوق داده شده که نمی توانسته است از پتانسیل هایش به کارگیری نماید .

وی خاطر نشان نمود : یک وقتی مدیرعامل با هیئت مدیره هماهنگ نیستند . یا این که خود اعضای هیئت مدیره با یکدیگر هماهنگ نیستند . یا این که چه بسا برخی مواقع این اشخاص با یکدیگر هماهنگ می باشند البته تصمیمات نیکی نمی گیرند . تمام این اتفاقات را همه جوره درین 3 , 4 سال در استقلال دیده ایم .

افاضلی اظهار داشت : در حالتی‌که می‌خواهند که‌این مجموعه غالب شود , می بایست تصمیمات بهتری برایش گرفته شود . بشر های بهتری در‌این مجموعه فعالیت نمایند که به مساله و جزئیات فوتبالی شناخت بیشتری داشته باشند . این‌که یک رئیس قصد جذب بازیکنی را داراست , خیلی با اهمیت است که چه استنباط و شناختی از تیمش دارااست . چقدر مربی در آن دخیل است . هنگامی دیده شده که مربی در گروه نمیباشد , البته مجموعه در درحال حاضر جذب بازیکن است . این یعنی شما هیچ بخشی از عمل را به نیازهای مربی اختصاص نداده اید . اینها تبعات داراست و چه بسا درصورتی که تیمی با استعداد فنی استقلال باشد , به‌این شرایط مبتلا می شود .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here