وب سایت پرسپولیس ارتباط خود را با تلوزیون قطع کرد

در پی حواشی بوجود آمده پس از اظهارات عجیب یک مجری در تلویزیون , مسئولان باشگاه پرسپولیس , اعضای تیم و هواداران , خواهان عذرخواهی رسمی این شخص شدند .

این مجری دیروز در همان برنامه قصد عذرخواهی داشت اما باز نیز صحبت‌هایی مطرح کرد که باعث شد تا باشگاه پرسپولیس در راستای استیفای حقوق معنوی خویش , از این مجری به صورت قانونی شکایت نماید . بیانات دور از منطق و صحبت‌های خیره کننده این مجری در تلویزیون که قصد زیر سوال بردن زحمات اعضای تیم پرسپولیس در راه پوکر قهرمانی را داشت اندوه شدید کادرفتی , مدیریت مجموعه و بازیکنان را به دنبال داشته است .

پرسپولیس

با تصمیم مسئولان باشگاه , کماکان ارتباط مسئولان , مربیان و بازیکنان پرسپولیس با تلویزیون قطع خواهد بود تا تکلیف این مجری و بیانات دور از واقعیتش مشخص شود .
وبسایت پرسپولیس نوشت : در پی حاشیه ها بوجود آمده بعد از گفتگوها عجیب یک اجرا کننده در تلویزیون , مسئولان باشگاه , اعضای تیم و دوست داران پرسپولیس در درخواستی به حق , خواهان عذرخواهی رسمی این شخص شدند .

امیراحمدی مجری تلویزیون روز قبل در همان برنامه قصد معذرت خواهی داشت البته باز نیز صحبت‌هایی مطرح کرد که باعث شد تا باشگاه  در سوی استیفای حقوق معنوی خویش , از این مجری به صورت قانونی شکایت نماید .

گفتگوها دور از منطق و صحبت‌های عجیب این اجراکننده در تلویزیون که قصد زیر سوال بردن زحمات اعضای تیم در راه پوکر قهرمانی را داشت ناراحتی شدید کادرفنی , مدیریت گروه و بازیکنان را به‌دنبال داشته است .

با تصمیم مسئولان باشگاه , کماکان ارتباط همه مسئولان , مربیان و بازیکنان با تلویزیون قطع خواهد بود تا تکلیف این مجری اظهارات دور از واقعیتش معین شود .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here