مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنج‌شنبه اذعان کرد : محمدحسن پوربهلول ستاره خمامی دهه ۶۰ فوتبال استان گیلان که در ماه های اخیر به سرطان ریه دچار شده بود , جان به جان آفرین تسلیم کرد .

رادنی دیدار خاطر نشان نمود : این پیشسکوت فوتبال سپیدرود رشت و آقای گل سابق استان گیلان در سن ۶۳ سالگی دار فانی را وداع گفت .

او خاطرنشان کرد : مرحوم پوربهلول از نسل های اول باشگاه سپیدرود بود که از سال ۱۳۵۶ به عضویت قدیمی ترین تیم گیلان درآمد و مقام قهرمانی در جام آقا خان , قهرمانی در جام انقلاب و استکان حذفی گیلان , آقای گلی گیلان , عضویت در تیم ملی جوانان و حضور در لیگ دسته دوم تخت جمشید را با سپیدرود تجربه کرد .

او خاطر نشان نمود : این‌ پیشکسوت فوتبال گیلان سوابق بازی در مجموعه های پرسپولیس , پپسی و سپیدرود رشت را در کارنامه داشت و در دیدار ملوان انزلی و سپیدرود رشت از فینال جام حذفی گیلان با شماره ۱۰ در ترکیب سپیدرود حضور یافت و به عنوان ستاره‌ دهه‌ ۶۰ فوتبال گیلان به آقای گلی لیگ رسید .

او اذعان کرد : مرحوم محمدحسن پوربهلول نخستین بازیکن شهرستانی دعوت شده به اردوی تیم ملی جوان ها در سال ۵۶ بود و از شدت تعصب به پیراهن سپیدرود , اردوی تیم ملی را برای حضور در بازی سپیدرود و ایرانمهر رشت ترک کرده بود .

رئیس روابط عمومی باشگاه سپیدرود تصریح کرد : به نمایندگی از خانواده بزرگ سپیدرود این ضایعه تاسف آور را به جامعه فوتبال جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفته و برای ایشان آرامش و برای بازماندگان شکیبایی آرزو می‌کنیم .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here