کفاشیان خاطرنشان کرد : بخاطر ویلموتس اموال مرا نیز بررسی کردند

رئیس سابق فدراسیون فوتبال به دفاع از مهدی تاج میپردازد .

علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید در محرومیت وی از فوتبال حکمتی بود . وی سال پیشین محروم شد و به همین دلیل نتوانست به فعالیتش در این فدراسیون ادامه دهد . در به عبارتی روز ها قرارداد با ویلموتس امضا شد و حال . . .

*آقای کفاشیان ظاهرا از بازرسی نامه زده اند که برای پرداخت پول ویلموتس لیست اموال خود را بدهید .

آری , این نامه اما تازه نیست و پیش از این فرستادند . من نیز برای مسئولان زدم که در آن زمان محروم بودم و اصلا در فوتبال نبودم .

بنده خدا تاج نیز گناهی ندارد که اینقدر تحت فشار است . ایشان یک مربی آورده و حال نشده غالب باشد .

*قبول کردند؟

آری دیگر . اینجانب چیزی را امضا نکردم .

علی کفاشیان

*اگر بودید امضا می کردید؟

آری , زیرا منظور فدراسیون این بود بنده نیز باید امضا میکردم .

*و حال حاضر پایتان گیر بود .

نمی دانم . البته به هر حال خدا بنده را دوست داشت .

*یعنی در محرومیت تان حکمتی بود؟

آری , خداراشکر از فوتبال محروم شدند . دوستان عزیز در کمیته اخلاق علیه بنده رای محرومیت 5 ساله دادند . راستش آن موقع خیلی ناراحت شدم . خیلی دلزده شدم البته الان می بینیم که چه حکمتی در آن بوده و به خاطر محرومیتم خدا را واقعا شکر می کنم!

*الان خیلی هجمه روی آقای تاج است .

آری , بنده خدا تاج نیز گناهی ندارد که اینقدر تحت فشار است . ایشان یک مربی آورده و حال نشده موفق باشد . اینجانب کاری به‌این چیزها ندارم البته فوتبال نامرد است . 40 سال هم خدمت کنی آخرش این می شود . مخلوق 40 سال در‌این ورزش مدیریت کردم . 11 سال در فوتبال بودم دیدید آخرش چه رفتاری شد؟ اینهمه سرویس کردیم نتیجه اش آن ناملایمتی بود . کاری ندارم محرومیت به نفعم شد اما انصاف نبود که بعد از اینهمه همت چنین رفتاری نمایند .

نظرتان درباره رای پرونده ویلموتس چیست؟

هنوز تکلیف پرونده به طور قطعی مشخص نیست . ما جای اعتراض داریم . این کار صورت میگیرد . انشالله که بتوانیم در این پرونده برنده باشیم .

*می گویند پسر یکی از روسای مستعفی را گرفته اند , پسر شما نبوده؟

نه بابا . ابدا . پسر ما همیشه سرش در کار خودش است و به فوتبال کاری ندارد . احسان در دوره ای نیز که من مدیر بودم تنها یک بار به فدراسیون آمد که بلیت می خواست . تا بلیت را نیز گرفت رفت . دیگر نیز نیامد .

نظر خود را ثبت کنید

لطفا نظر خود را درج کنید!
Please enter your name here